Battlefield powróci w „zupełnie nowy sposób”. Prezes EA zapewnia inwestorów

Battlefield 2042

Zapewne wielu fanów serii Battlefielda zastanawia się, w którym kierunku podąży seria po niezbyt udanym starcie jej ostatniej odsłony. Małą nowinę na ten temat przyniósł niedawno sam prezes EA. W rozmowie z inwestorami zapewnił on bowiem, że marka powróci w „zupełnie nowy sposób”.

Prezes EA Andrew Wilson o przyszłości Battlefielda

Zwiastun Battlefield 2042

Podczas ostatniej rozmowy z inwestorami Andrew Wilson wspomniał o Battlefieldzie kilka razy. Przekazał on zainteresowanym, że zespół odpowiedzialny za markę ma „zdolność do przywrócenia Battlefielda w zupełnie nowy sposób w przyszłości”.

Przy pytaniu o przyszłość serii zabrakło jednak konkretnej odpowiedzi z jakimikolwiek datami zapowiedzi lub premier. Wilson stwierdził natomiast, że po ostatniej rozmowie ma „nadzwyczajne zaufanie” do nowej ekipy zarządzającej Battlefielda. W jej skład wchodzą takie osobistości, jak Byron Beede (Call of Duty), Alex Seropian (Halo) czy Vince Zampella z Respawn Entertainment.

Cóż, z całą pewnością doświadczone osoby przydadzą się marce. Zwłaszcza po nieudanej premierze Battlefielda 2042, który to nie do końca spotkał się z przychylną opinią fanów.

Zobacz też: Ranking kamer samochodowych

Nie wiadomo jednak, co konkretnie może oznaczać „zupełnie nowy sposób” w kwestii tworzenia nowej odsłony serii. Pozostaje nam więc mieć jedynie nadzieję, że zdoła przywrócić ją na właściwe tory.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.