BEAST – polski turowy RPG z datą wczesnego dostępu! Poznaliśmy szczegóły dotyczące rozwoju gry

BEAST

BEAST to debiutanckie dzieło polskiego studia False Prophet. Gracze przeniosą się w nieprzyjazny rejon średniowiecznych Karpat, który nękany jest przez najazdy łupieżców oraz tajemniczą chorobę. Zadaniem głównego bohatera będzie zaprowadzenie porządku w jego rodzinnych stronach. Wraz z nowym zwiastunem podano datę rozpoczęcia wczesnego dostępu na Steam oraz przedstawiono plany dotyczące rozwoju gry w najbliższych miesiącach.

BEAST już niedługo trafi do wczesnego dostępu. Studio False Prophet przedstawia plany na rozwój gry

BEAST – zwiastun wczesnego dostępu na Steam

W ubiegłym miesiącu szerzej opisywaliśmy nadchodzącą mroczną produkcję polskiego studia. Już 25 października użytkownicy Steam otrzymają dostęp do wersji alpha w ramach wczesnego dostępu. Na samym początku BEAST zaoferuje graczom 20 grywalnych misji, 2 głównych bohaterów, 11 przeciwników podzielonych na siedem klas oraz 40 rodzajów uzbrojenia.

Autorzy podkreślają, że we wczesnej fazie rozwoju będzie można natknąć się na niezgrabne animacje, błędy graficzne, a wykorzystana ścieżka dźwiękowa została zaimplementowana jedynie tymczasowo. W pełnej wersji gracze mogą spodziewać się wielu misji pobocznych, bardziej rozbudowanego wątku głównego, szerszej gamy przeciwników i uzbrojenia.

Zobacz także: Najlepsze monitory gamingowe do 600 zł

Osoby, które zdecydują się na zakup pakietu Loyal Edition, oprócz samej gry, otrzymają również specjalne dodatki: cyfrowy artbook, tapety, unikalne bronie i skórki pancerzy, a także ścieżkę dźwiękową. BEAST opuści wczesny dostęp w 2024 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.