Kolejna darmowa gra na GOG-u. Dzięki niej zostaniecie… stażystami w ministerstwie totalitarnego państwa

GOG.com

GOG udostępnił właśnie kolejną darmową grę. Tym razem jest to Beholder 2, który pozwala nam wcielić się w rolę karierowicza w ministerstwie totalitarnego państwa. Gracze mają kilka dni na odebranie tej intrygującej produkcji.

Beholder 2 za darmo

Zwiastun Beholder 2

Beholder 2 został przygotowany przez studio Warm Lamp Games. Gra zadebiutowała w 2019 roku, a teraz jest natomiast dostępna za darmo na GOG-u.

Produkcja ta wyróżnia się dosyć nietypowym pomysłem na rozgrywkę. Zaczynamy w niej jako stażysta pracujący w ministerstwie totalitarnego państwa, aby następnie móc piąć się po kolejnych szczeblach naszej kariery.

Zobacz też: Kody do Wiedźmin 3

Przypomnijmy, że gracze zainteresowani Beholder 2 mogą przypisać go do swoich bibliotek za darmo do 3 lipca do godziny 15:00. Warto zaznaczyć, że jest to już ostatnia darmowa gra, którą rodzimy sklep rozdaje w ramach swojej letniej wyprzedaży.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.