Bend Studio pracuje nad nowym IP, czerpiącym nieco z Days Gone

Days Gone

Bend Studio właśnie potwierdziło, że pracuje nad nową marką. Ponadto firma pokazała światu swoje nowe logo i udała się na sentymentalną podróż do swoich początków. Nie da się jednak ukryć, że najciekawszym z dzisiejszych ogłoszeń jest nic innego, jak nadchodząca gra amerykańskiego studia.

Bend Studio tworzy nową grę

Nowe logo Bend Studio można zobaczyć powyżej, choć nie ono jest najważniejsze. Jak można przeczytać na blogu PlayStation, amerykański zespół pracuje nad „nowym IP zawierającym tryb multiplayer i bazującym na systemie otwartego świata z Days Gone, ale przynoszącym zupełnie nowy świat”. Studio dodało też, że nie może się już doczekać, aby ujawnić więcej na temat swojego projektu, „gdy przyjdzie odpowiednia pora”.

Przeczytaj też: TV do PlayStation 5

Na ten moment to wszystko, co wiemy o nowym IP Bend Studio. Po prawdzie trudno zrozumieć, co dokładnie Amerykanie mają na myśli, nawiązując do otwartego świata Days Gone, ale cóż — w przyszłości się przekonamy. A skoro o przyszłości mowa, to raczej nie mamy co liczyć na szybkie ujawnienie omawianej produkcji. Prace nad nią zapewne są jeszcze w bardzo wczesnym stadium.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja dnia