Bend Studio pracuje nad nowym IP, czerpiącym nieco z Days Gone

Days Gone

Bend Studio właśnie potwierdziło, że pracuje nad nową marką. Ponadto firma pokazała światu swoje nowe logo i udała się na sentymentalną podróż do swoich początków. Nie da się jednak ukryć, że najciekawszym z dzisiejszych ogłoszeń jest nic innego, jak nadchodząca gra amerykańskiego studia.

REKLAMA

Bend Studio tworzy nową grę

We present to you… the new Bend Studio logo! ? pic.twitter.com/aXw3rWQjLy

— Bend Studio is Hiring! (@BendStudio) June 7, 2022

We present to you… the new Bend Studio logo! ? pic.twitter.com/aXw3rWQjLy

— Bend Studio is Hiring! (@BendStudio) June 7, 2022

Nowe logo Bend Studio można zobaczyć powyżej, choć nie ono jest najważniejsze. Jak można przeczytać na blogu PlayStation, amerykański zespół pracuje nad „nowym IP zawierającym tryb multiplayer i bazującym na systemie otwartego świata z Days Gone, ale przynoszącym zupełnie nowy świat”. Studio dodało też, że nie może się już doczekać, aby ujawnić więcej na temat swojego projektu, „gdy przyjdzie odpowiednia pora”.

Przeczytaj też: TV do PlayStation 5

Na ten moment to wszystko, co wiemy o nowym IP Bend Studio. Po prawdzie trudno zrozumieć, co dokładnie Amerykanie mają na myśli, nawiązując do otwartego świata Days Gone, ale cóż — w przyszłości się przekonamy. A skoro o przyszłości mowa, to raczej nie mamy co liczyć na szybkie ujawnienie omawianej produkcji. Prace nad nią zapewne są jeszcze w bardzo wczesnym stadium.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!