Beta Assassin’s Creed Jade dostępna dla każdego za darmo! Wystarczy mieć iPhone’a

Assassin's Creed Jade

Assassin’s Creed Jade to zapowiedziana jakiś czas temu mobilna odsłona marki. Jak udało się niedawno ustalić fanom gry, wersja beta najnowszej produkcji może zostać przetestowana przez każdego. W sieci zaczęły się już pojawiać pierwsze uchwycone przez graczy fragmenty rozgrywki.

Każdy może sprawdzić betę Assassin’s Creed Jade. Potrzebny będzie co najmniej iPhone 11

Gameplay bety Assassin’s Creed Jade

Z pierwszych dostępnych materiałów można wysnuć wrażenie, że Assassin’s Creed Jade wyróżni się graficznie wśród innych gier na telefon. Co więcej, jego możliwości może sprawdzić każdy posiadacz wybranych telefonów od Apple. Tak wysoka jakość ma jednak swoją cenę w wymaganiach, bo do uruchomienia gry wymagany będzie co najmniej iPhone 11 oraz 12 GB wolnej przestrzeni w pamięci smartfona.

Aby zagrać w betę mobilnej wersji popularnej serii z zakapturzonymi skrytobójcami w roli głównej, potrzebujemy najpierw aplikacji TestFlight, która umożliwia łatwe testowanie wersji beta oprogramowania na urządzeniach z systemem iOS. Następnie musimy wypełnić przygotowany przez Ubisoft formularz, co pozwoli nam uzyskać dostęp do gry w przeciągu jednej godziny. Żadne dalsze kroki poza właściwą instalacją z poziomu wyżej wymienionej aplikacji nie są wymagane.

Zobacz też: Najlepsze gry strategiczne

Ubisoft postanowił upublicznić betę Assassin’s Creed Jade po tym, gdy pierwszy gameplay tytułu wyciekł do sieci. W ten sposób uzyskaliśmy niemal nieograniczony dostęp do wersji, która zdaje się już być blisko ukończenia i wymaga jedynie ostatnich szlifów.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.