Posiadacze PS Plus ze świetną okazją na sprawdzenie Concord! Wszyscy abonenci zaproszeni do bety gry

PS Plus Concord

Jedną z gier, które zostały zaprezentowane podczas ostatniego PlayStation State of Play, było Concord, czyli kolejna produkcja próbująca podpiąć się pod wygasający powoli trend na tzw. hero shootery. Tytuł ten od początku mierzył się ze sporą krytyką graczy, ale sami twórcy zdawali się nie specjalnie tym przejmować, będąc przekonanymi o powodzeniu swojej gry. W najbliższy weekend przyjdzie czas, aby społeczność skupiona wokół konsol Sony powiedziała „sprawdzam”.

Beta testy Concord dla wszystkich posiadaczy PS Plus

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez oficjalne profile PlayStation na Twitterze już w najbliższy weekend wszyscy posiadacze abonamentu PlayStation Plus będą mogli bez dodatkowych opłat zagrać w betę Concord. Do uczestnictwa w testach — poza samym abonamentem i konsolą — nie potrzeba nic więcej, bo nawet nie jest konieczne posiadanie przedpremierowego wydania gry.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jest to więc całkiem miła niespodzianka dla wszystkich posiadaczy konsol od Sony, którzy nie mają planów na najbliższy weekend. Testy potrwają dokładnie od 12 do 14 lipca, ale już dziś około 19:00 czasu polskiego powinien ruszyć preload, który umożliwi wszystkim natychmiastowe rzucenie się w wir zabawy.

Zwiastun Concord

Osoby, które nie mają aktywnego członkostwa PS Plus, nie muszą się obawiać, bo w dniach 18-21 rusza kolejna runda testów. Tym razem będą one dedykowane wszystkim graczom, co będzie dodatkową okazją do sprawdzenia gry. Jednocześnie dla samych deweloperów Concord będzie to ostatni sprawdzian możliwości nie tylko samej produkcji, ale też całej infrastruktury sieciowej.

Concord oficjalnie zadebiutuje 23 sierpnia 2024 roku na PC oraz PS5. Niestety, gracze na komputerach stacjonarnych zobligowani będą do założenia kont PSN, co jest bardzo kontrowersyjną decyzją. Czy grze uda się przekonać do siebie nowych odbiorców? Czas pokaże.

Źródło: Twitter: PlayStation

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.