Beta Skull and Bones dostępna za darmo dla wszystkich! Ubisoft zachęca do pirackiej przygody

Skull and Bones

Skull and Bones to projekt, który na przestrzeni lat obrósł złą sprawą i to głównie za sprawą przeciągającego się okresu produkcyjnego, który sprawił, że wiara graczy w ten projekt została dość mocno nadszarpnięta. Okazuje się jednak, że gra od pewnego momentu dostała „wiatru w żagle” i jest o krok od wyjścia z deweloperskiego piekiełka. Zanim to nastąpi, Ubisoft zaoferował wszystkim korsarzom możliwość przetestowania tej produkcji zupełnie za darmo w ramach otwartej bety.

Darmowa beta Skull and Bones wystartowała

Skull and Bones — zwiastun otwartej bety

Dzisiejszej nocy wystartowały serwery Skull and Bones, czyli jednego z najbardziej oczekiwanych projektów Ubisoftu od lat. W ramach otwartej bety wszyscy gracze mogą przetestować tę pozycję bez żadnych opłat do 11 lutego 2024 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dzięki tej inicjatywie gracze mogą bez żadnych ograniczeń czasowych poznawać wszystkie dobrodziejstwa tej gry, jednak maksymalnie mogą zdobyć 6. poziom niesławy. Po osiągnięciu tego progu dalsza eksploracja nadal będzie możliwa, jednak nie będzie to przekładać się na dalszy progres tego konkretnego wskaźnika.

Oczywiście wszystkie postępy poczynione w ramach zabawy w otwartej becie zostaną zachowane i przeniesione do pełnej wersji gry. Dzięki temu osoby, które zechcą kontynuować swoją piracką przygodę, nie będą musiały zaczynać zabawy zupełnie od zera, co samo w sobie jest bardzo mądrym rozwiązaniem.

Skull and Bones
Skull and Bones

Oczywiście Skull and Bones nagrodzi wszystkich korsarzy, którzy będą chcieli eksplorować morza. W ramach aktywności będzie można zgarnąć dodatkowe nagrody takie jak emotki, maskotkę lemura oraz szereg elementów kosmetycznych, które także przejdą do pełnej wersji gry.

Pobierz otwartą betę Skull and Bones

Na koniec przypominamy, że pełna wersja Skull and Bones zadebiutuje już 16 lutego 2024 roku i dostępne będzie na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S. Planujecie przetestować najnowszą piracką przygodę oferowaną przez Ubisoft? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Ubisoft/PS Store/ Xbox Store/ Epic Games Store

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.