Beta World of Warcraft The War Within startuje już dziś! Azeroth wzywa pierwszych śmiałków

World of Warcraft The War Within

World of Warcraft, czyli niegdysiejszy król gier z gatunku MMORPG ani myśli, żeby kończyć swoje podboje, a wręcz przeciwnie. Świetnym tego przykładem jest zapowiedź aż trzech dodatków, które w stosunkowo niedalekiej przyszłości trafią do gry. Dziś właśnie rusza beta pierwszego z tych rozszerzeń — The War Within — i pierwsi śmiałkowie mogą już go testować.

Dziś rusza otwarta beta dodatku The War Within do World of Warcraft

Zwiastun World of Warcraft The War Within

Dokładnie dziś pierwsi chętni mogą wyruszyć na kolejną przygodę w Azeroth w ramach bety dodatku The War Within do World of Warcraft. W ramach tego wydarzenia gracze będą mogli sprawdzić nowe mechaniki przygotowane przez graczy, przetestować nowe dungeony oraz systemy z nimi związane i co ważne — odwiedzić lokacje, które ekipa z Blizzarda przygotowywała.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Rozszerzenie to ma być odsłoną trzyczęściowej serii nazwanej The Worldsoul Saga, która zabierze bohaterów w zupełnie nowe regiony świata, gdzie będą musieli stawić czoła nowemu zagrożeniu. Już teraz wiemy, że w dodatku pojawi się kilka znanych twarzy, z czego wymienić można m.in. Thralla, Anduina, Jainę czy Magniego.

World of Warcraft The War Within
World of Warcraft The War Within

Na ten moment dostęp do bety mają przedstawiciele mediów, wieloletni gracze gier od Blizzarda oraz osoby z zakupioną edycją Epic dodatku. To ostatnie wydanie zostało wycenione przez firmę na około 380 zł (89,99 euro) i poza dostępem do bety oferuje 30-dniowy czas grania, dodatkowe atrakcje oraz całkiem kontrowersyjne 3 dni wcześniejszego dostępu do zawartości.

Pełnoprawna premiera dodatku zaplanowana jest na 2024 roku, lecz dokładny termin nie został jeszcze podany. Czekacie na nowy dodatek do starego, ale nadal jarego WoW-a? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: worldofwarcraft.blizzard.com

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.