Interesujący horror do pobrania za darmo na GOG-u! Odpowiadają za niego twórcy FEAR

Betrayer GOG.com

GOG słynie już z rozdawania za darmo ciekawych, nieco mniej znanych gier. Nie inaczej jest i tym razem. Sklep udostępnił bowiem właśnie do pobrania grę Betrayer od twórców znanej serii FEAR.

Betrayer za darmo

Zwiastun Betrayer

Co wyróżnia Betrayer? To przede wszystkim miejsce rozgrywania akcji, którym są brytyjskie kolonie z XVII wieku. Trzeba przyznać, że to dość nietypowy setup dla gry, która należy do gatunku horrorów.

Wygląda jednak na to, że był strzałem w dziesiątkę. Gracze oceniają tę produkcję bardzo pozytywnie, co zwiastuje ciekawą zabawę. Właśnie tego mogliśmy się zasadniczo spodziewać po grze, za którą odpowiadają twórcy tak znanej serii jak FEAR.

Zaciekawionych przetestowaniem Betrayer na własnej skórze z pewnością zainteresuje fakt, że jest on obecnie dostępny za darmo na GOG-u:

Zobacz też: Kody do Wiedźmin 3

Niestety gra nie posiada polskiej wersji językowej, co dla niektórych może być przeszkodą. Niemniej jednak warto dać jej szansę, bo jawi się na niezwykle interesujący tytuł.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.