Beyond Good and Evil doczeka się kolejnego wydania! ESRB donosi o klasyfikacji wiekowej gry

Beyond Good and Evil

Seria Beyond Good and Evil od kilkunastu lat zawieszona jest w swego rodzaju piekle deweloperskim, głównie za sprawą ogromnych problemów przy produkcji drugiej odsłony tego cyklu. Możliwe jednak, że Ubisoft nie porzucił zupełnie swojego IP, choć firma najwidoczniej zdecyduje się na nieco inne podejście do tego tematu. Możliwe, że francuski wydawca szykuje odświeżone wydanie pierwszego Beyond Good and Evil.

Beyond Good and Evil doczeka się kolejnego wydania, tym razem z okazji 20-lecia serii

Po ostatniej aktualizacji danych w na stronie amerykańskiej organizacji ESRB znalazły się tam bardzo ciekawe informacje, które wskazują, że Ubisoft przymierza się do wydania Beyond Good and Evil 20th Anniversary Edition. Jak sama nazwa wskazuje, byłaby to edycja przygotowana specjalnie z okazji 20-lecia obecności pierwszej odsłony na rynku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zgodnie z informacjami przedstawionymi na stronie gra miałaby trafić na PC oraz konsole poprzedniej i obecnej generacji, a także na Nintendo Switch. Dodatkowe szczegóły na temat nowego wydania całkiem popularnej gry nie zostały ujawnione.

Przeczytaj też: Gry na PS5 dla dwojga

Do tej pory Ubisoft nie dawał żadnych znaków, które pozwalałby sugerować, że ma takie wydanie w planach, możliwe jednak, że firma szykuje dla graczy nie lada niespodziankę, lub dopiero planuje konkretną zapowiedź. Na ten moment niczego nie możemy być pewni, nawet tego, czy będzie to pełnoprawny reamke, remaster, lub zwyczajny port przypominający wydane ostatnio Red Dead Redemption. Warto jednak mieć to na uwadzę i uważniej obserwować poczynania francuskiej korporacji.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.