Beyond Good & Evil 2 to „jedna z najambitniejszych gier Ubisoftu”

Beyond Good & Evil 2 Bohaterowie

Beyond Good & Evil 2 jest rozwijany od kilkunastu lat przez Ubisoft. Gra została tak naprawdę zapowiedziana w 2008 roku, a więcej szczegółów na jej temat – dotyczących m.in. czasu akcji – zostało ukazanych dopiero dziewięć lat później, podczas E3 2017. Półtora roku później ujawniono zapis z rozgrywki, który przedstawił moduł kooperacyjny czy pojazdy powietrzne.

Ubisoft pokłada spore nadzieje w Beyond Good & Evil 2

Francuzi przypominają o Beyond Good & Evil 2, jednocześnie stwierdzając, że będziemy mieli do czynienia z jedną z najambitniejszych gier w historii studia – takie słowa padły we wpisie na Twitterze hiszpańskiego oddziału Ubisoftu, który poszukuje starszego animatora rozgrywki mającego zająć się projektowaniem wyżej wspomnianej produkcji.

Rzuć okiem także na: Gry Ubisoftu w usłudze PS Plus

Kiedy Beyond Good & Evil 2 zadebiutuje na rynku? Tego nie wiadomo, lecz jeśli wierzyć raportowi przygotowanemu przez redakcję Bloomberga, gra w lutym 2022 roku (mniej więcej po pięciu latach rozwoju) wciąż znajdowała się w fazie przedprodukcyjnej. Nie zwiastuje to dobrze na rychłą premierę.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja dnia