Biomutant na obszernych gameplayach z PS5 i Xbox Series X. Next-genowa łatka nadchodzi!

Biomutant

Next-genowa aktualizacja dla Biomutant została zapowiedziana w lipcu tego roku, a jej premiera ma odbyć się według planów 6 września, a więc już jutro. Niestety, ale do tej pory nie mogliśmy obejrzeć zapisów z rozgrywki z najnowszych wersji tegoż RPG-a, aż do teraz, kiedy to przez miniony weekend wrzucono na kanały PlayStation oraz Xbox stosowne materiały z Biomutant.

Biomutant na PS5 i Xbox Series X prezentuje się świetnie

Biomutant na PS5
Biomutant na Xbox Series X

Biomutant na PS5 i Xbox Series X ładuje się dużo szybciej i działa w natywnej rozdzielczości 4K, a także 60 klatkach na sekundę. Umieszczone powyżej gameplaye dają nadzieję na to, że spadków FPS-ów nie doświadczymy – gra wydaje się być bardzo dobrze zoptymalizowana i widać po oprawie audiowizualnej, że twórcy spędzili sporo czasu przy opracowywaniu next-genowej łatki.

Przeczytaj też: Jaki procesor do gier kupić?

Biomutant na PS5 i Xbox Series X pobierzemy za darmo, o ile posiadamy wersję na odpowiednio PS4 czy Xbox One. W innym przypadku grę będzie trzeba kupić w wersji fizycznej lub cyfrowej. Tak, jak zostało to już wspomniane wyżej, premiera nowej wersji odbędzie się 6 września, a więc jutro.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mateusz Wróbel
Autor

Uwielbia każdą wolną minutę spędzać przed komputerem lub konsolą. Szczególnie zauroczony w RPG-ach i przygodówkach, w których największą rolę odgrywają wybory. W wolnym czasie sięgnie również po serial, ale na pierwszym miejscu zawsze stawia gry wideo.

Liczba wpisów: 442 (w redakcji od 19.05.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.