Black Myth Wukong z potwierdzoną datą premiery w PS Store! Szykuje się ekscytujący koniec lata

Black myth wukong

Oczy fanów bardziej wymagających gier od dawna zwrócone są w stronę jednej bardzo interesującej produkcji — Black Myth Wukong. Tytuł od chińskiego Game Science jawi się niezwykle ciekawie nie tylko ze względu na swój soulsborne’owy sznyt, ale także dzięki swojemu dalekowschodniemu sznytowi. Karta produktu w PS Store potwierdza, że tytuł trafi do nas już w te wakacje, co jest znakomitą wiadomością dla wielu graczy.

Black Myth Wukong z datą premiery w PS Store

Ostatnia aktualizacja sklepu PS Store przyniosła dla wielu graczy bardzo dobre wieści, bo pojawiła się tam karta produktu Black Myth Wukong, potwierdzająca zapowiadaną wcześniej datę premiery. Gra oficjalnie zadebiutuje 20 sierpnia 2023 roku, co wskazuje na naprawdę mocną końcówkę wakacji dla wielu fanów bardziej wymagających produkcji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Black Myth Wukong to pozycja, które swoje fabularne założenia opiera na bazie powieści „Podróż na Zachód”. Wszystko to oczywiście osadzone w świecie fantasy, który całymi garściami czerpie z właśnie z chińskiej mitologii. Wszystko to spaja się bardzo estetyczną całość, która na materiałach idealnie koresponduje z zapowiadaną rozgrywką.

Zapewne w najbliższym czasie podobna aktualizacja zawita też do Xbox Store, wszakże pozycja ta zawita także na konsolach Microsoftu. Zamierzacie sprawdzić, jak ostatecznie wypadnie ten bardzo nietypowy, a zarazem niezwykle intrygujący tytuł? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PS Store

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.