Zwiastun Black Myth: Wukong na Gamescom Opening Night Live 2023! Epicka produkcja zachwyca grafiką

Black myth wukong

Podczas tegorocznych targów Gamescom pojawił się nowy zwiastun Black Myth: Wukong. Zbliżający się soulslike zachwyca oprawą wizualną i dźwiękową, a fani gatunku z niecierpliwością wyczekują kolejnych szczegółów na temat produkcji. W trakcie wydarzenia zaprezentowany został kolejny fragment z rozgrywki z tej niezwykle interesującej propozycji od studia Game Science.

Black Myth: Wukong na Gamescom 2023 zachwyca oprawą graficzną

Zwiastun Black Myth: Wukong na Gamescom 2023

Na zaprezentowanym podczas Gamescom 2023 materiale możemy między innymi zobaczyć przeciwników, którzy czekają na graczy w Black Myth: Wukong. Pojawiają się także różnorodne lokacje, w których odbędą się wymagające i efektownie wyglądające walki. Produkcja zapowiada się nadzwyczaj obiecująco.

W ramach przypomnienia Black Myth: Wukong pozwoli wcielić się w Wu Konga – małpiego króla. Jest to postać kojarzona z chińskiej mitologii, a sama gra opiera się na tradycyjnej chińskiej powieści Wędrówka na Zachód. Główny bohater będzie używać jednego rodzaju broni przez całą rozgrywkę, jednak gracze będą mieli możliwość wybierania spośród trzech różnych stylów walki oraz zestawu unikalnych umiejętności specjalnych.

Zobacz też: Najlepsze gry na PS5 dla dwojga

Gra ma zadebiutować w 2024 roku na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S, a także na komputerach osobistych. Niestety nie poznaliśmy jeszcze dokładnej daty premiery.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.