Blizzard świętuje urodziny Diablo 4! Szereg profitów czeka na graczy

Diablo 4

Rok temu byliśmy świadkami jednej z największych premier w całej historii Blizzarda, czyli Diablo 4. Po początkowej fascynacji sporej grupy graczy, pewnych kontrowersji i wpadek tytuł ten teraz może pochwalić się względnie ustabilizowaną, choć nadal nieco krytyczną bazą odbiorców. Teraz zaś z okazji pierwszych urodzin twórcy przygotowali szereg profitów, z której może skorzystać każdy, kto planuje zacząć przygodę z tą grą lub na nowo do niej powrócić.

Blizzard hucznie świętuje urodziny Diablo 4

Diablo 4
Diablo 4, Lilith

Z okazji pierwszych urodzin gry, na graczy Diablo 4 czeka szereg profitów, bonusów i prezentów, które będzie można odebrać lub skorzystać bez dodatkowych opłat. Pierwszym z takich elementów jest szereg darmowych skinów, które pozostaną dostępne od 6 do 13 czerwca 2024 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Co więcej, na czas trwania specjalnego eventu, czyli 10 najbliższych zwiększony został bonus do doświadczenia o 25% i szybsze o 50% zdobywanie złota. W tym przypadku mowa o specjalnym Błogosławieństwie Matki, które odebrać będzie mógł w każdy gracz, który pojawi się w świecie Sanktuarium.

Lilit błogosławi wszystkim swoim dzieciom – premia ma zastosowanie zarówno do Sfery Sezonowej, jak i Sfery Wieczności, a także wszystkich rang świata. Ponadto premia się kumuluje, więc połączcie ją z eliksirami i Urną Agresji, dzięki czemu zmaksymalizujecie przyrost doświadczenia za zabijanie potworów.

Blizzard

Dodatkowo w całym świecie gry będzie można zauważyć większą aktywność Goblinów Skarbników, którzy chętniej będą upuszczać skarby, co powinno zapewnić graczom jeszcze większy dostęp do oczekiwanych przedmiotów. To wydarzenie będzie dostępne do 13 czerwca 2024.

Dla niektórych osób będą to odpowiednie powody, aby wrócić do Diablo 4 i jeszcze raz dać się ponieść przygodzie, którą tytuł ten oferuje. Jednocześnie będzie to też świetna okazja, aby sprawdzić wszystkie nowości, jakie pojawiły się na przełomie ostatnich 4 sezonów.

Źródło: Blizzard

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.