Blood Bowl 3 na gameplayu pokazującym największe atuty gry turowej

Blood Bowl 3

Blood Bowl 3 nadchodzi i prawdopodobnie będzie gratką dla fanów gier sportowo-turowych, którzy nie boją się widoku krwi. Produkcja została przedstawiona w trakcie Nacon Connect 2022, dzięki czemu możemy przyjrzeć się, jak prezentuje się ona w praktyce.

Blood Bowl 3 powinien uradować fanów uniwersum Warhammera

Blood Bowl 3 – gameplay-trailer

W trakcie zabawy w Blood Bowl 3 wybierzemy swoich bohaterów z różnych ras (m.in. orki i krasnoludy) znanych z uniwersum Warhammera, a następnie rozegramy mecze, które w największym skrócie przypominają rozgrywki futbolu amerykańskiego. Odnieść zwycięstwo na arenie możemy, zdobywając punkty lub masakrując zawodników z przeciwnej drużyny

W trakcie świeżych materiałów z Nacon Connect 2022 ukazano dostępne gatunki bohaterów, dostępne plansze, podstawowe turowe mechaniki czy również komiczną stronę Blood Bowl 3.

Sprawdź także: Najlepsze kierownice do PS5

Blood Bowl 3 powinien trafić na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch jeszcze w tym roku, ale deweloperzy nie byli skorzy podzielić się z nami dokładną datą premiery.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z