Ta gra okazała się hitem. Pobrało ją już 30 milionów graczy

Blood Strike

Blood Strike to kolejny kandydat, który chce uszczknąć dla siebie kawałek battle-royalowego tortu. Wygląda na to, że na razie idzie to dobrze. Grę pobrało już bowiem 30 milionów graczy.

Blood Strike z 30 milionami pobrań

Wydawca Blood Strike – NetEase – może mieć wyraźne powody do zadowolenia. Grze udało się bowiem w marcu 2024 roku przekroczyć próg 30 milionów pobrań.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Mobilny battle-royale nadal się rozwija, a zwiększająca się liczba graczy jest największym tego dowodem. Pojawił się on na rynku w październiku 2023 roku, więc dojście do tego poziomu zajęło mu zaledwie kilka miesięcy.

Tymczasem plany twórców sięgają dalej. Obecnie dostępna jest już wersja beta gry na komputery z systemem Windows, więc kto wie – być może wkrótce gatunek doczeka się kolejnej niezwykle popularnej produkcji.

Tutaj królem nadal jest Fortnite. Gra Epica regularnie pojawia się na szczytach list najczęściej pobieranych gier na wszystkich platformach, więc konkurowanie z nią będzie niesamowicie trudne.

Źródło: GamesIndustry.biz

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.