Bloodborne w 60 FPS na PS5 wygląda niesamowicie! Materiał z rozgrywki robi ogromne wrażenie

Bloodborne PS5

Wydany w 2015 roku Bloodborne zdobył ogromną popularność i uznanie wśród fanów gatunku soulslike. Produkcja od studia FromSoftware jest dostępna jedynie na PlayStation 4 i mimo nadziei graczy, na ten moment nie została wydana odświeżona wersja tytułu na żadną platformę. Jednak jak się okazuje, znany insider wziął sprawy w swoje ręce, a następnie podzielił się efektami pracy nad uruchomieniem Bloodborne na PlayStation 5 w 60 FPS.

Bloodborne na PS5 w 60 FPS robi ogromne wrażenie. Insider podzielił się materiałem z rozgrywki

Bloodborne w 60 fps na PS5

Znany insider Lance McDonald podzielił się na swoim YouTube’owym kanale materiałem, który został niezwykle ciepło przyjęty przez fanów produkcji FromSoftware. Mężczyznie udało się bowiem uruchomić Bloodborne na PlayStation 5 w 60 FPS i tym samym osiągnąć niesamowicie płynną rozgrywkę. Wideo przedstawia grę działającą natywnie na konsoli Sony w rozdzielczości 1080p i zrobiło na graczach ogromne wrażenie.

Warto wspomnieć, że już od dłuższego czasu fani Bloodborne wyrażają nadzieję na oficjalne ulepszenie gry, które zapewniłoby rozgrywkę w 60 klatkach na sekundę. Spekulacje o możliwym remasterze, reedycji lub nawet wersji na PC często pojawiają się w kręgach graczy, ale Sony i FromSoftware wciąż nie ujawniają swoich planów w tym temacie. Odbiór materiału McDonalda pokazuje jednak, że miłośnicy Bloodborne przyjęliby odświeżone wydanie gry z otwartymi ramionami.

Zobacz też: Co to jest eGPU

Kup Bloodborne

Choć McDonald podzielił się niezwykle interesującym materiałem, na ten moment nie ma oficjalnych planów na remaster lub reedycję Bloodborne i wydanie go na PlayStation 5, czy nawet na PC. Niemniej trzeba przyznać, że insider udowadnia, jak spektakularnie mogłaby wyglądać ta produkcja, gdyby jednak FromSoftware zdecydowało się na odświeżenie gry. Pozostaje zatem czekać z nadzieją na dobre wieści, które być może kiedyś nadejdą.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.