Bloodborne Kart to teraz Nightmare Kart! Fanowski projekt nadal zachwyca pomysłowością

Nightmare Kart

W branży nigdy nie brakowało pomysłowych graczy, którzy z miłości do danego IP wpadali na coraz to dziwniejsze pomysły z nimi związane. Czymś takim na pewno było Bloodborne Kart, które jakiś czas temu dostało pismo od Sony, w którym japońskie przedsiębiorstwo zażądało od twórców projektu zmiany nazwy i wszelkich nawiązań do swojego soulslikowego IP. Teraz wreszcie dowiedzieliśmy się, jaki nowy tytuł będzie nosić ów produkcja i wszyscy zaniepokojeni mogą odetchnąć z ulgą.

Nightmare Kart to nic innego jak Bloodborne Kart pod nowym szyldem

PSX Bunlith przekazała w najnowszym poście na Twitterze/X, że projekt znany do tej pory jako Bloodborne Kart nazywać się będzie Nightmare Kart. Jest to więc zauważalna, ale bardzo wymowna zmiana, która każdemu fanowi gry od From Software powinna od razu kojarzyć się z exem na PS4.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Przy okazji doczekaliśmy się kolejnego krótkiego zwiastuna, który bardzo dobrze pokazuje, że rdzeń rozgrywki nadal jest taki sam i gracze powinni spodziewać się dokładnie tego, co było zapowiadane. Na materiale pojawił się jeden z bossów oryginalnego Bloodborne, czyli Micolash, który doczekał się nawet uroczego dodatku na swojej głowie.

Na szczęście na premierę Nightmare Kart nie musimy długo czekać, bo zgodnie z zapowiedziami, gra zostanie udostępniona już 31 maja 2024 roku. Dostępna ona będzie za darmo za pośrednictwem Steama oraz Itch.io. Zamierzacie ograć tę gotycką wyścigówkę? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Twitter/X: PSX Bunlith

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.