Bloodborne świętuje 9 urodziny. Branża wspomina dzieło FromSoftware

Bloodborne

Bloodborne to gra, która zajmuje szczególne miejsce w sercach fanów produkcji od From Software. Pozycja ta ukazała się ekskluzywnie na konsolę PlayStation 4 i zdobyła ogromne uznanie zarówno wśród recenzentów jak i graczy. Od tamtej pory minęło dokładnie 9 lat, a Bloodborne świętuje dziś swoje urodziny.

9 lat temu Bloodborne pojawił się na półkach sklepowych

Premiera Bloodborne miała miejsce dokładnie 9 lat temu, 24 marca 2015 roku. Jest to gra z rodzaju Soulsborne, która zaproponowała innowacyjne podejście do gatunku, oferując bardziej dynamiczną walkę opierającą się wyłącznie na unikaniu i atakowaniu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Bloodborne w zasadzie od momentu pojawienia się na rynku zyskał rzeszę fanów na całym świecie. Innowacyjny gameplay połączony z mrocznym i gęstym klimatem sprawiły, że produkcja została doceniona przez miliony graczy.

Od momentu premiery Bloodborne, gracze nie doczekali się żadnych informacji na temat remaku czy sequela gry. Co więcej, nie pojawił się nawet next-genowy patch, który oferowałby wydajność na poziomie 60 klatek na sekundę. Nic dziwnego zatem, że fani wyczekują jakichkolwiek, nawet najdrobniejszych informacji, które mogłyby sugerować powstanie nowego dzieła z tego uniwersum.

A Wy graliście w Bloodborne? Jak wspominacie ten tytuł? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: X (Twitter)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.