Bluepoint wkrótce zapowie nową grę? Twórcy remake Demon’s Souls przygotowali ciekawą kartkę na Święta!

Demon's Souls Remake

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Sony postanowiło zorganizować ciekawą akcję promocyjną. W jej ramach zespoły deweloperskie z całego świata przygotowały specjalne kartki świąteczne dla swoich fanów. Wiele wskazuje na to, że studio Bluepoint Games wykorzystało tę okazję, aby po cichu poinformować nas o opracowywaniu przez nich nowej gry.

Kartka świąteczna od Bluepoint Games. Poprzednie hity studia i… nowa gra?

Kartka świąteczna Bluepoint
Kartka świąteczna od zespołu Bluepoint Games

Na stworzonej dla nas kartce możemy zauważyć rozpakowane prezenty. Przy każdym z nich znajduje się popularny motyw produkcji, które Bluepoint Games co najmniej współtworzyło. Widzimy tu miecz z Shadow of the Colossus, topór z God of War Ragnarok oraz tarczę symbolizującą Demon’s Souls. Jeden z podarunków pozostaje jednak nierozpakowany i to właśnie ten znak fani poprzednich tytułów firmy postrzegają jako jej powrót.

Zobacz też: Jaki dekoder do telewizji naziemnej wybrać?

Nadzieje sympatyków studia nie są bez podstaw, bo ostatnią samodzielnie przygotowaną przez nie grą był wydany w 2020 roku Demon’s Souls. Od tamtego momentu słyszeliśmy wiele plotek dotyczących twórców uznawanych za specjalistów od odnawiania starszych pozycji. Jedna z nich twierdziła, że Bluepoint pracuje nad remasterem nieco już zapomnianego Bloodborne. Poza odnowieniem tej gry deweloperzy spod niebieskiego szyldu mają też rzekomo przygotowywać kompletnie nową markę.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.