Hiperrealistyczny FPS z datą premiery w Early Accessie! Sprawdź kolejny trailer zapowiadający Bodycam

Bodycam

Jakiś czas temu informowaliśmy o niezwykle ciekawym projekcie stosunkowo małego studia Reissad, czyli Bodycam. Dla entuzjastów gier o niezwykle realistycznym zacięciu jest to bez wątpienia nie lada gratka, na którą czekali od momentu pierwszego trailera. Okazuje się, że już niebawem oczekiwania dobiegną końca, bo twórcy wreszcie zapowiedzieli, kiedy ich najnowsza gra trafi na Steam w ramach Early Accessu.

Bodycam z datą premiery w Early Accesie na Steam

Zwiastun Bodycam

Wedle najnowszego komunikatu opublikowanego przez Reissad, ich hiperrealistyczny FPS Bodycam trafi na Steam już 7 czerwca 2024 roku. Jednocześnie otrzymaliśmy potwierdzenie, że gra ta będzie początkowo dostępna w ramach Wczesnego Dostępu, dając deweloperom czas na dopracowanie wszystkich elementów gry w możliwie jak najlepszym stopniu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Z okazji tej studio wypuściło nawet kolejny trailer, który jeszcze bardziej pokazuje to, czego możemy spodziewać się po tej pozycji. Okazuje się, że do naszej dyspozycji będzie co najmniej kilka trybów (m.in. deathmatch), dosyć różnorodne mapy oraz kilka rodzajów broni palnej.

Bodycam
Bodycam

Co bardzo ważne, najnowszy zwiastun udowadnia, że twórcy nie zdecydowali się na żaden downgrade graficzny i nadal widać, że tytuł ten wyróżni się na tle innych FPS-ów przede wszystkim oprawą wizualną. Nadal możemy spodziewać się hiperrealistycznej gry, która wykorzysta całkiem sporo dobrodziejstw oferowanych przez Unreal Engine 5.

Warto też wspomnieć, że wymagania sprzętowe Bodycam nie są zatrważające. Deweloperzy zalecają odpalenie gry na kartach graficznych AMD Radeon RX 6600XT lub NVIDIA GeForce 3060, jako minimum wskazywane jest zaś RTX 2070, a więc stosunkowo stara karta. Jeśli więc uda się im połączyć wysokiej jakości grafikę, dobrą optymalizację i do tego ciekawy gameplay, to mamy niemal pewny hit.

Źródło: dsog.com, YouTube: Reissad Studio

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.