Bodycam, czyli fotorealistyczny FPS doczekał się nowego zwiastuna. Tytuł jest już dostępny na Steamie

Bodycam

Bodycam to produkcja, która ostatnimi czasy rozgrzewa fanów wieloosobowych strzelanek. Tytuł stworzony jedynie przez dwie osoby, zyskał miano pierwszego fotorealistycznego FPS’a. Informacje te może potwierdzić najnowszy zwiastun produkcji, który pojawił się na wydarzeniu Future Games Show 2024.

Bodycam to gra, którą można pomylić z rzeczywistością

Zwiastun Bodycam na Future Games Show 2024

Powyższy materiał przedstawia pełne akcji urywki gameplayu z dostępnej w formule wczesnego dostępu gry Bodycam. Produkcja stworzona została przez dwóch deweloperów z Francji, którym to udało się osiągnąć niespotykany do tej pory poziom graficzny w grach. Widać to z resztą doskonale na zwiastunie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Bodycam jest już dostępne do kupienia. Tytuł zadebiutował jako Early Acces na Steamie 7 czerwca 2024 roku. Póki co dzieło francuzów otrzymało mieszane opinie od graczy, którzy chwalą wykonanie i grafikę gry, a narzekają na prostotę i mało zawartości. Należy jednak pamiętać, że produkcja nie jest jeszcze w pełni ukończona, a twórcy mają plan cały czas dopieszczać swoje dzieło.

A Wy graliście w Bodycam? Jakie są Wasze wrażenia z tej gry? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: YouTube

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.