Klasyczny Xbox jako… bombka na choinkę. Wyjątkowa ozdoba odtwarza muzykę z konsoli i gry Halo

Bombka choinkowa Xbox

Oczywiście do Świąt jeszcze daleko, a my raczej szykujemy się na falę nadchodzących letnich upałów. Niemniej i tak warto zanotować, że do sprzedaży trafiła pewna wyjątkowa ozdoba świąteczna. Chodzi o bombkę choinkową w kształcie… Xboxa.

Bombka choinkowa z motywem klasycznego Xboxa

Bombka choinkowa Xbox
Bombka choinkowa Xbox

Na razie Święta nam nie w głowie, ale i tak warto odnotować pewną ozdobę, która świetnie nada się na choinkę gracza. Chodzi o bombkę choinkową w kształcie oryginalnego Xboxa, która pojawiła się w ofercie amerykańskiego sklepu Hallmark.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Bombka nie tylko ładnie wygląda, ale też świeci i odtwarza muzykę z konsoli oraz gry Halo: Combat Evolved. Produkt jest zasilany trzema bateriami, a w zestawie znajduje się też opakowanie upominkowe, które ułatwi wręczanie prezentów.

Całość wyceniono na 22,99 dolarów, czyli około 99 zł. Niestety sklep nie oferuje międzynarodowej wysyłki, więc rodzimi gracze chętni na bombkę choinkową w kształcie Xboxa będą musieli się trochę natrudzić, aby sprowadzić ją do Polski.

Tak czy inaczej, bombka nie jest jeszcze dostępna w sprzedaży. Trafi do niej jednak już 13 lipca 2024 roku.

Źródło: Pure Xbox

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2247 (w redakcji od 17.11.2022)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.