Borderlands 4 majaczą na horyzoncie! Współzałożyciel Gearbox drażni się z fanami

Borderlands

Ostatnimi czasy deweloperzy z Gearbox mogli drżeć o swoją przyszłość, szczególnie w obliczu informacji o potencjalnej chęci sprzedaży studia przez Embracer Group. Ostatnimi czasy też niewiele wskazywało na to, miała pojawić się nowa odsłona z serii Borderlands. Współzałożyciel firmy jednak dał fanom tego IP dość spore nadzieje.

Współzałożyciel Gearbox daje nadzieje na Borderlands 4

Podczas ostatniego wywiadu udzielonego IGN Randy Pickford stwierdził, że najlepszą grą w historii całego Gearbox jest, a raczej będzie ich nadchodzący projekt. Kiedy dziennikarz postanowił dopytać go ulubioną odsłonę z serii Borderlands, ten nadal zaczął mówić o niezapowiedzianej pozycji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Gra nad którą pracujemy to… to najwspanialsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiliśmy. Nie mogę się doczekać, ale jeszcze nie czas. To jeszcze nie czas.

Randy Pickford

Słowa dewelopera są niezwykle sugestywne i wskazują na to, że Gearbox faktycznie przygotowuje się do wielkiego powrotu swojej sztandarowej marki. Irytować może jednak fakt, że twórca zaczyna o czymś wspominać, a w ostatniej chwili rezygnuje z ujawnienia nam czegokolwiek.

Niektórzy sugerują, że konkretnej zapowiedzi doczekamy się 19 marca 2024 przy okazji wydarzenia PAX East. Sami twórcy na Twitterze/X zdają się nakręcać zainteresowanie, wrzucając ostatnio posty, które nawiązują do najważniejszych wydarzeń związanych z historią serii Borderlands. Trzeba więc czekać.

Źródło: VGC

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.