Najnowszy hit Steama kosztuje zaledwie 9 zł. Gra o rosyjskiej ruletce stała się niesamowicie popularna

Buckshot Roulette

Co jakiś czas zdarza się, że znikąd wyrastają kolejne growe hity. Kolejnym takim przykładem jest Buckshot Roulette. Gra w kilka dni zebrała tysiące pozytywnych recenzji.

Buckshot Roulette z ponad 7 tysiącami pozytywnych recenzji na Steamie

Buckshot Roulette – zwiastun

Buckshot Roulette to gra, która polega na znanej wszystkim grze hazardowej bardzo wysokiego ryzyka – rosyjskiej ruletce. W tej odmianie „zabawy” nie korzystamy jednak z rewolweru, a strzelby.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Produkcja ta szybko stała się kolejnym hitem Steama. Na platformie tej pojawiła się bowiem 4 kwietnia, a już udało jej się zgromadzić 7216 „przytłaczająco pozytywnych” recenzji od graczy.

Trzeba więc przyznać, że twórca może być zadowolony z odbioru gry. Nie osiada on jednak na laurach i już obiecuje kolejne nowości, w tym m.in. wersję beta wsparcia dla Steam Decka czy obsługę kontrolera.

Na fanów czeka jeszcze jedna niespodzianka. Wiele wskazuje bowiem na to, że Buckshot Roulette doczeka się trybu multiplayer. Prace nad nim już trwają, choć nie znamy jeszcze żadnych szczegółów.

Tak czy inaczej, jeśli ktoś chce przetestować powyższy tytuł, to teraz ma ku temu świetną okazję. Jest on dostępny na przecenie, która kończy się 11 kwietnia i kosztuje teraz 8,99 zł.

Źródło: GamesRadar+

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2482 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.