Polska gra wycofana z PlayStation Store. Gracze narzekają na masę błędów

Bulletstorm

Styczeń 2024 roku zaczął się naprawdę dobrze dla graczy. Wczoraj zadebiutował Prince of Persia: The Lost Crown, który zebrał świetne oceny od krytyków. Tego samego dnia zadebiutowała również gra Bulletstorm VR, której oryginalnymi twórcami było polskie studio People Can Fly. Niestety, produkcja ukazała się w tak fatalnym stanie technicznym, że Sony postanowiło wycofać ją z PlayStation Store.

Bulletstorm VR wycofane z PS Store

Bulletstorm VR — zwiastun

Premiera Bulletstorm VR miała miejsce 18 stycznia, lecz niewielu graczy miało okazję zapoznać się z produkcją. Okazuje się bowiem, że Sony było zmuszone do wycofania produkcji ze swojego sklepu. Gracze donoszą, że produkcja miała prezentować fatalny stan techniczny — gra miała mieć duże problemy z płynną rozgrywką oraz jakością generowanego obrazu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Bulletstorm VR zostało wycofane ze sklepu, a gracze mają otrzymać zwrot kosztów. W komunikacie wysyłanym do użytkowników, którzy grę kupili, Sony nazywa produkcję nieukończoną.

Komunikat PlayStation o wycofaniu Bulletstorm VR

Tym samym Bulletstorm VR jest drugą polską produkcją w historii, która została wycofana z PlayStation Store. Pierwszą był oczywiście Cyberpunk 2077, który prezentował tak słabą jakość na konsoli PS4, że Sony było zmuszone do zdjęcia produkcji ze sklepu na kilka miesięcy.

Aktualnie Bulletstorm VR wyświetla się w polskiej wersji PlayStation Store, lecz nie ma możliwości zakupu produkcji. Do sprawy nie odniósł się jeszcze wydawca tytułu. Prawdopodobnie niedługo firma będzie chciała się ustosunkować do tej sytuacji.

Źródło: Aroged

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.