PS Plus Premium wkrótce z kolejnymi 3 grami? Usługa może wzbogacić się o następne klasyki Disneya

PS Plus Premium

PS Plus Classics to część planu Premium abonamentu, która upoważnia nas do grania w klasyki ze starszych konsol PlayStation. Całkiem prawdopodobne, że usługa wzbogaci się o 3 kolejne tytuły. Następne klasyki Disneya zostały bowiem ocenione przez tajwańską agencję ratingową na PS4 i PS5.

Buzz Lightyear of Star Command, Thrillville: Off the Rails i Thrillville w PS Plus Premium?

Jak zauważył portal Gematsu, Buzz Lightyear of Star Command, Thrillville: Off the Rails i Thrillville zostały ostatnio ocenione przez tajwańską agencję ratingową. Prawdopodobnie oznacza to, że gry niedługo wzmocnią ofertę PS Plus Premium.

Przypomnijmy, że katalog klasyki to zestaw gier z PSX, PS2, PS3 i PSP, które zostały przeportowane na PS4 i PS5. Dostęp do niego mają wyłącznie osoby, które zdecydują się na wykupienie najdroższego planu abonamentu Sony.

Obecnie PS Plus Classics zawiera już sporo uznanych tytułów. Wśród nich znajdziemy m.in. Doom 3, Dishonored: Definitive Edition czy Castlevania: Lords of Shadow.

Zobacz też: Gry podobne do Cyberpunk 2077

Na koniec dodajmy, że listopadowe gry w PS Plus Premium i Extra zostały ogłoszone przedwczoraj. Większość z nich będzie dostępna do pobrania już od 21 listopada.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
NIESAMOWITA PROMOCJA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.