Była pracownica Naughty Dog nadal otrzymuje groźby śmierci za The Last of Us Part II

The Last of Us Part II

Środowisko graczy często pokazuje się z dobrej strony, nieustannie wielbiąc swoje ulubione tytuły. Równie często dochodzi także niestety do nieakceptowalnych zachowań części z tej społeczności. Tak też jest w tym przypadku, gdzie Jocelyn Mettler – była pracownica odpowiedzialnego za The Last of Us Part II studia Naughty Dog – nadal otrzymuje groźby śmierci za końcowy wygląd tej gry. I to nawet mimo tego, że opuściła studio na trzy lata przed jej premierą.

Była specjalistka od efektów specjalnych w Naughty Dog wciąż otrzymuje groźby śmierci od graczy za The Last of Us Part II

Jocelyn Mettler udostępniła na Twitterze groźby śmierci, który otrzymała od jednego z „fanów” serii The Last of Us. Treść wysłanego maila nie nadaje się do bezpośredniego cytowania, ale jedno jest pewne – ktoś wyraźnie przesadził z wczuwaniem się w bądź co bądź zwykłą rozrywkę, jaką są gry komputerowe.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Specjalistka od efektów specjalnych jest traktowana przez wzburzonych na fabułę The Last of Us Part II ze szczególną wrogością, ponieważ to właśnie jej twarz została użyta w celu stworzenia komputerowego wyglądu Abby. Powoduje to nieustanne groźby kierowane właśnie w kierunku artystki. Osoby wysyłające takie pogróżki nie robią sobie nawet nic z tego, że kobieta nie miała wpływu na fabułę gry, a samo Naughty Dog opuściła na trzy lata przed jej premierą.

Była pracownica studia wskazała, że groźby otrzymuje od lat. Ich ilość uległa jednak zwiększeniu po wystartowaniu serialu bazującego na fabule The Last of Us.

Zobacz też: Klawiatura mechaniczna do 200 zł – najlepsze modele

Samo The Last of Us Part II pojawiło się na rynku 19 czerwca 2020 roku. Produkcja ukazała się tylko na PS4, szybko stając się jednym z największych hitów konsoli.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2370 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.