Tegoroczne Call of Duty to Black Ops 6? Gracze odkryli coś bardzo ciekawego

Call of Duty Black Ops 6

Activision powoli przymierza się do prezentacji tegorocznej odsłony Call of Duty. Do tej pory spekulowano, że nadchodząca pozycja będzie nosiła tytuł Call of Duty Black Ops Gulf War. Okazuje się jednak, że twórcy mogą pójść w stronę numeracji gry i w okolicach października gracze zobaczą na półkach Call of Duty Black Ops 6.

Według nowych doniesień, w tym roku zadebiutuje Call of Duty Black Ops 6

Zaufana grupa Charlie Intel podała informację, według której nachodzące w tym roku Call of Duty ma nosić podtytuł Black Ops 6. Wskazuje na to nazwa broni, która pojawiła się w plikach Call of Duty Warzone i która ma być nagrodą dla osób składających preorder na nadchodzącą odsłonę popularnej serii.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Pistolet, który mają otrzymać gracze w zamian za preorder tegorocznego Call of Duty, nazywać ma się SALLY 6. Dodatkowo na broni, wyrytych jest 6 charakterystycznych kresek odmierzających czas, co może być kolejną wskazówką co do nazwy nadchodzącej pozycji od Activision.

Co ciekawe, oficjalnie ponumerowane części Call of Duty Black Ops to odsłony od 1 do 4. Kolejna gra z serii miała podtytuł Cold War, jednakże jeżeli zaliczyć tę produkcję jako piątą część cyklu to kolejna gra mogłaby rzeczywiście posiadać numer 6 w nazwie.

Wcześniejsze doniesienia zakładały, że tegoroczne Call of Duty będzie nazywać się Black Ops Gulf War, jednakże po zobaczeniu wewnętrznych plików z Warzone, nazwa ta może się zmienić. Należy jednak pamiętać, że wszystko to są jedynie domysły, które zostaną zweryfikowane dopiero podczas oficjalnej prezentacji nadchodzącej części Call of Duty.

Źródło: Insider Gaming

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.