Call of Duty Black Ops 6 ma trafić do Xbox Game Pass! Microsoft chce wstrząsnąć strategią?

Call of Duty Black Ops 4 Xbox Game Pass

Wierzy się, że tegoroczne Call of Duty zaprezentuje nam kolejną odsłonę Black Ops. Co więcej, gra ma od razu trafić do Xbox Game Pass. Doniesienia w tej sprawie przedostały się do mediów.

Call of Duty Black Ops 6 w Xbox Game Pass?

Zwiastun Call of Duty Black Ops 4

W tym roku prawdopodobnie ujrzymy ujawnienie Call of Duty Black Ops 6. Gra ma od razu trafić do Xbox Game Pass, co zgodnie z ustaleniami wynika ze zmiany strategii Microsoftu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zamiast zysków z bezpośredniej sprzedaży, firma ma chcieć udostępnić wyżej wymienioną pozycję w abonamencie. Tak przynajmniej wynika z ustaleń dziennikarzy WSJ.

Zgadzałoby się to z tym, co poprzednio mówiła Sarah Bond. Prezeska Xboxa zdradziła nam już wcześniej, że wszystkie gry Microsoftu zostaną umieszczone w Xbox Game Pass od razu. Uspokoiło to graczy, którzy martwili się, że m.in. niektóre pozycje Activision Blizzard – w tym właśnie Call of Duty – zostaną wzięte pod wyjątek.

Niemniej na razie nowe Call of Duty wciąż nie zostało zapowiedziane. Być może wydarzy się to już na czerwcowym Xbox Games Showcase, choć nic w tej sprawie nie zostało oficjalnie potwierdzone.

Źródło: Instant Gaming

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2364 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.