Call of Duty: Modern Warfare 2 z małą łatką na PS4, PS5 i PC. Aktualizacja na Xboxie jest 70 razy większa!

call of duty modern warfare 2

Call of Duty: Modern Warfare 2 otrzymało nową aktualizację, wprowadzającą szereg niewielkich zmian. Szkopuł leży w tym, że o ile na PC oraz obu konsolach PlayStation musimy pobrać raptem niecały 1 GB danych, tak dla Xboxów obu generacji patch może zajmować ponad 70 razy więcej miejsca.

„Drobna” aktualizacja 1.08 do Call of Duty: Modern Warfare 2 waży na Xboxach nawet 50 GB

Wyszła nowa aktualizacja 1.08 do Call of Duty: Modern Warfare 2, która naprawia wiele błędów wyszczególnionych przez fanów. Poprawia też stabilność produkcji dla wszystkich platform. Dzięki niej możemy wieczorem spokojnie zasiąść przed PlayStation lub PC i po „zassaniu” 700 MB cieszyć się grą. Chyba że gramy na Xboxie. Wtedy do pobrania mamy, w zależności od ustalonego regionu gry, od 40 do 50 GB danych.

Zobacz też: Kody do The Sims 4

To nie pierwsza sytuacja tego rodzaju. Już wcześniej w 2020 roku jedna z aktualizacji do Call of Duty Modern Warfare ważyła o 65 GB więcej na Xbox One niż na PS4. Wtedy oficjalna wersja głosiła, że stało się to w wyniku niezauważonego błędu. Konsola pobierała nie same zmiany w kodzie, a obszerne partie gry, które były przeinstalowywane od nowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.