Call of Duty Modern Warfare 2 z darmowym weekendem! Twórcy wypuścili przy okazji sporą aktualizację

Call of Duty Modern Warfare 2

Call of Duty Moder Warfare 2 nadal cieszy się wśród graczy niesłabnącym zainteresowaniem. Infinity Ward, zdając sobie z tego sprawę, stara się stale zapewniać nowości dla wszystkich grających, czego dowodem jest najświeższa aktualizacja. Dodatkowo wszyscy, którzy nadal zastanawiają się nad zakupem, mogą w ramach darmowego weekendu przetestować najnowszą odsłonę tej popularnej serii.

Call of Duty Modern Warfare 2 – najnowsza aktualizacja wprowadza pierwszy raid oraz tryb inspirowany Rocket League

Call of Duty Modern Warfare 2 Warzone Cup
Call of Duty Modern Warfare 2 – Warzone Cup

Najnowsza aktualizacja do Call of Duty Modern Warfare 2 poza standardową naprawą błędów wprowadza także zupełnie nowy tryb rozgrywki — Warzone Cup. Rozgrywka w nim opiera się na zasadach znanych z Rocket League, czyli gracze przy pomocy pojazdów będą musieli przepychać piłkę do bramki przeciwników. Zasady zwycięstwa są banalnie proste — wygrywa ta drużna, która pierwsza zdobędzie pięć punktów, lub po pięciu minutach rozgrywki będzie posiadać więcej goli.

Call of Duty Modern Warfare 2 darmowy weekend
Call of Duty Modern Warfare 2 – darmowy weekend

Poza tym udostępniony został pierwszy w grze raid, czyli coś, co dobrze znane jest z gier MMORPG takich jak World of Warcraft. W ramach tego trybu rozgrywki grupa graczy będzie musiała wykonywać misje o całkiem wysokim poziomie trudności, które stanowić mają pewne rozbudowanie do historii znanej z głównej kampanii. Zabawa nie będzie się tutaj ograniczać jedynie do eliminacji kolejnych wrogów, na graczy bowiem czekają bowiem dodatkowe łamigłówki do rozwiązania. Z pełną treścią aktualizacji można zapoznać się pod tym adresem.

Przeczytaj też: Jaki powerbank wybrać?

W tym miejscu warto także wspomnieć o tym, że wszyscy, którzy nie zakupili jeszcze Call of Duty Modern Warfare 2, mogą skorzystać z darmowego weekendu dostępnego w dniach 15-19 grudnia 2022 roku. Twórcy zaoferowali w tym przypadku trzy mapy oraz aż cztery modele rozgrywki, a także możliwość zabawy z perspektywy pierwszej lub trzeciej osoby. Ciężko będzie chyba o lepszą okazję na przetestowanie tego tytułu w najbliższym czasie.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!