Szybko poszło — Call of Duty: Modern Warfare 2 już ma problemy z cheaterami…

Call of Duty: Modern Warfare 2

Do premiery nowej odsłony Call of Duty pozostało jeszcze trochę czasu, ale gra już ma problemy z oszustami. W trakcie trwania otwartej bety gracze zauważyli niepożądany proceder. W sieciowych rozgrywkach zauważono cheaterów, których obecność mocno uprzykrzała życie rywalom.

Cheaterzy w Call of Duty: Modern Warfare 2

Hackers already in #MW2 👍🏽 pic.twitter.com/DcX1MfZNWR

— MW2 News (@TheMW2BetaPlug) September 23, 2022

Hackers already in #MW2 👍🏽 pic.twitter.com/DcX1MfZNWR

— MW2 News (@TheMW2BetaPlug) September 23, 2022

Metody działania oszustów w becie Call of Duty: Modern Warfare 2 są graczom dobrze znane. W grze użyte zostało oprogramowanie pozwalające na widzenie przez ściany i automatyczne namierzanie przeciwników. Cheaty zyskały pewną popularność w mediach społecznościowych, m.in. na TikToku, gdzie reklamowana jest sprzedaż tego nieuczciwego oprogramowania. Twórcy gry poinformowali, że są świadomi tego procederu i pracują nad rozwiązaniem problemu.

Tomorrow, we'll begin taking live action against cheaters and hackers in Beta matches.

— Infinity Ward (@InfinityWard) September 24, 2022

Tomorrow, we'll begin taking live action against cheaters and hackers in Beta matches.

— Infinity Ward (@InfinityWard) September 24, 2022

Przeczytaj też: Komendy do Minecraft

Call of Duty: Modern Warfare 2 zostanie wydane 28 października 2022 roku na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Do premiery zostało trochę czasu, a otwarte bety rządzą się swoimi prawami. Pozostaje liczyć na to, że deweloperzy naprawią luki w zabezpieczeniach, a właściwa wersja gry zostanie pozbawiona nieuczciwych graczy.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.