Darmowy weekend z Call of Duty Modern Warfare 2! Gracze mogą sprawdzić multiplayer i zawartość 4. sezonu

Call of Duty Modern Warfare 2

Seria Call of Duty nieustannie cieszy się ogromną popularnością, a twórcy regularnie dbają o rozwój gry i dostarczanie fanom nowości. Teraz, wraz z 4. sezonem w Call of Duty Mordern Warfare 2, gracze mają możliwość wypróbowania tytułu w ramach darmowego weekendu z trybem multiplayer na wszystkich platformach. Choć czas jest ograniczony, jest to świetna okazja, aby przetestować pozycję pod kątem rozgrywki wieloosobowej.

Call of Duty Modern Warfare 2 za darmo przez weekend. Gracze mogą przetestować tryb multiplayer i sprawdzić nowości

W związku z rozpoczęciem 4. sezonu w grze, deweloperzy z Activision przygotowali dla fanów strzelanki miłą niespodziankę. Jest to darmowy weekend z trybem multiplayer w Call of Duty Modern Warfare 2, który potrwa od 22 czerwca (dzisiaj) godz. 19:00 czasu polskiego do 26 czerwca i pozwoli zainteresowanym rozegrać mecze na różnych mapach, a także przetestować kilka innych trybów gry.

To doskonała okazja na to, aby osoby nieposiadające płatnej wersji podstawowej Call of Duty Modern Warfare 2 mogły zapoznać się przez kilka dni z rozgrywką multiplayer. Dzięki temu, że w grze rozpoczął się właśnie kolejny sezon, do przetestowania za darmo będą również świeżo dodane lokacje: Showdown i Kunstenaar District. Warto jednak wspomnieć, że nie będziemy mogli sprawdzić trybu singleplayer, kooperacji ani raidów.

Zobacz też: Najlepsze gry skradanki

Kup Call Of Duty Modern Warfare 2

Przypominamy, że wydarzenie rozpoczyna się już 22 czerwca (dzisiaj) o godzinie 19:00 czasu polskiego i potrwa do 26 czerwca. A czy Wy macie zamiar skorzystać z tej okazji? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.