Call of Duty: Modern Warfare 2 na gameplayu! Infinity Ward ponownie stawia na realizm

Call of Duty Modern Warfare 2

Zgodnie z obietnicami Activision w trakcie Summer Game Fest 2022 zaprezentowano dość długi zapis z rozgrywki z Call of Duty: Modern Warfare 2, który pozwala nam spojrzeć na to, jak obecnie prezentuje się produkcja. W skrócie: naprawdę dobrze!

Gameplay z Call of Duty: Modern Warfare 2 przedstawia angażującą misję na statku

Gameplay z Call of Duty: Modern Warfare 2

Najnowsza część marki tworzona przez Infinity Ward – podobnie jak odsłona z 2019 roku – postawi na realizm i wysoką jakość oprawy graficznej. W trakcie przygody poznamy historię oddziału Task Force 141, a zaprezentowany wyżej gameplay ukazuje, jak będzie wyglądała jedna z misji fabularnych rozgrywających się na statku. W roli głównej oczywiście niezastąpiony Kapitan Price, któremu towarzyszy równie legendarny Soap.

Premiera Call of Duty: Modern Warfare 2 jest zapowiedziana na 28 października 2022 roku, a gra trafi jednocześnie na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.