Call of Duty: Modern Warfare 2 z rekordem na Steam — tak dobrze nie było od lat

Call of Duty Modern Warfare 2

Seria Call of Duty po latach nieobecności wróciła na platformę Steam. Ostatni weekend był dla najnowszej odsłony prawdziwie rekordowy. Liczba graczy bawiąca się jednocześnie przebiła dotychczasowe dokonania popularnej na całym świecie serii.

Rekord Call of Duty: Modern Warfare 2 na Steam

Trailer Call of Duty: Modern Warfare 2

W miniony weekend w szczytowym momencie liczba graczy Call of Duty: Modern Warfare 2 na Steam wynosiła 263 174. To zdecydowanie więcej, niż bywało w przypadku poprzednich odsłon serii. Do tej pory rekordem mogło pochwalić się Call of Duty: Black Ops III — wydana w 2015 roku odsłona w swoim szczytowym momencie przyciągnęła do siebie nieco ponad 60 tysięcy osób.

Zobacz też: Gimbal do telefonu

Oznacza to, że niebywały sukces Modern Warfare 2 odbył się pomimo zauważalnych problemów technicznych i wbrew recenzjom niektórych użytkowników, którzy postanowili podzielić się swoimi odczuciami za pomocą platformy Steam. Gra niczym za starych czasów weszła na rynek bardzo mocno, z miejsca gwarantując sobie rzeszę aktywnych użytkowników.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.