Call of Duty: Modern Warfare 3 do sprawdzenia za darmo. Pobierz grę jeszcze w tym tygodniu

Call of Duty Modern Warfare 3

Activision ogłosiło właśnie miłą informację dla osób, które zastanawiają się nad kupnem Call of Duty: Modern Warfare 3. Gra doczeka się bowiem kolejnej wersji próbnej. Ta będzie dostępna już od jutra.

Call of Duty: Modern Warfare 3 – wersja próbna za darmo

Wersja próbna Call of Duty: Modern Warfare 3 obejmuje wyłącznie rozgrywkę multiplayer. Na graczy czeka 9 map, 5 trybów gry i w dodatku pełny dostęp do Modern Warfare Zombies.

Gra będzie dostępna w dniach 8-12 lutego. Gracze będą więc mogli sprawdzić ją już od jutra.

To doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o nowościach 2 sezonu. Przypomnijmy, że ten debiutuje dzisiaj.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Z kolei samo Call of Duty: Modern Warfare 3 pojawiło się na rynku w listopadzie 2023 roku. Produkcja ta jest obecna na PC, PS4, PS5, Xboxie One oraz Xboxach Series X|S.

Jeśli chodzi o sam odbiór gry, ten wypadł dosyć różnie. Jej średnia ocen w portalu Metacritic wynosi bowiem zaledwie 56.

Źródło: Twitter / CharlieIntel

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.