Call of Duty Modern Warfare 3 coraz bliżej! Twórcy zapraszają graczy na specjalne wydarzenie w Warzone 2

Call of Duty: Modern Warfare 3

Kampania marketingowa skupiona na Call of Duty Modern Warfare 3 nabiera coraz większego impetu, a do sieci co jakiś czas trafia coraz więcej interesujących materiałów. Wczoraj pojawiła się seria konkretnych przecieków ujawniająca, że nadchodzący shooter od Activision ma bardzo mocno przypominać tryb multiplayer z Call of Duty Modern Warfare 2 z 2009 roku. Oczekujący gracze już wkrótce będą mogli wziąć udział w specjalnym wydarzeniu, które ma przygotować ich do nadchodzącego debiutu.

Activision rozpoczyna promocje Call of Duty Modern Warfare 3 w Call of Duty Warzone 2

Zgodnie z najnowszymi informacjami podczas nadchodzącego wydarzenia Shadow Siege, które dostępne będzie w Call of Duty Warzone 2.0, gracze za wypełnianie wyznaczonych celów zyskają okazję odebrania aż sześciu specjalnych nagród. Co ciekawe, owe upominki będą dostępnie nie tylko w Warzone 2, ale także w Call of Duty Modern Warfare 2. Lista nagród obejmuje między innymi nową broń, wygląd helikoptera, zawieszkę czy emblemat.

Wydarzenie startuje dokładnie 17 sierpnia 2023 roku, a więc wszyscy zainteresowani dodatkowymi przedmiotami powinni zapisać sobie tę datę w kalendarzu.

Przeczytaj też: Telefon z dobrym aparatem

Kup Call Of Duty Modern Warfare 2

Możliwe, że w nadchodzących miesiącach będziemy świadkami jeszcze kilku podobnych akcji, które w założeniu będą miały zachęcać nas do zainteresowania się Call of Duty Modern Warfare 3. Czy rzeczywiście takie akcje przełożą się na popularność nadchodzącej gry Activision? Tego dowiemy się po premierze, która nastąpi już 10 listopada 2023 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.