Wyciekł gameplay z Call of Duty: Modern Warfare 3! 25 minut materiału pokazuje tryb kampanii

Call of Duty Modern Warfare 3

Call of Duty: Modern Warfare 3 jest kolejną grą, która nie uniknęła wycieków przed premierą. W sieci pojawił się właśnie 25-minutowy materiał gameplayu. To solidny kawałek rozgrywki z trybu dla jednego gracza.

Wyciek gameplayu z Call of Duty: Modern Warfare 3

Zwiastun Call of Duty: Modern Warfare 3

Call of Duty: Modern Warfare 3 debiutuje dopiero za kilka dni, ale niektórzy rozpoczną zabawę wcześniej. Przedwczesna premiera dla osób, które wykupiły preordery gry, odbędzie się dzisiaj o 18:00.

Jak informuje jednak VGC, niektórym graczom udało się uzyskać dostęp do gry jeszcze przed tym czasem. To właśnie jedna z tych osób opublikowała w sieci ponad 25-minutowe nagrania z trybu dla jednego gracza. Przeciek pokazuje misje Precious Cargo oraz Reactor.

Obecnie wszystkie filmy są już usunięte z YouTube ze względu na zgłoszenie roszczeń do praw autorskich. Chętni na ich obejrzenie nie powinni jednak mieć problemu ze znalezieniem ich w internecie.

Z drugiej strony jeśli ktoś chce podejść do gry bez spoilerów, powinien mieć się na baczności. Być może to nie jedyny poważny wyciek, którym produkcja została dotknięta.

Zobacz też: Najlepsze gry na PS Vita

Tymczasem przypomnijmy, że Call of Duty: Modern Warfare 3 pojawi się na rynku już 10 listopada. Gra będzie dostępna na PC, PS4, PS5, Xboxie One oraz Xboxach Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.