Call of Duty Modern Warfare 3 do wypróbowania za darmo! Twórcy zapraszają na weekend ze strzelanką

call of duty modern warfare 3

W Call of Duty Modern Warfare 3 wystartował już 1. sezon rozgrywek. Do produkcji wprowadzono sporo nowej zawartości, o czym już niebawem będzie mogła przekonać się większa liczba graczy. Wkrótce rusza bowiem darmowy weekend z trybem sieciowym Call of Duty Modern Warfare 3.

Call of Duty Modern Warfare 3 z trybem sieciowym za darmo przez weekend

Już w najbliższy czwartek gracze zainteresowani Call of Duty Modern Warfare 3 będą mogli przetestować za darmo tryb sieciowy gry. Najnowsza odsłona shootera Activision będzie dostępna bez opłat od 14 do 18 grudnia 2023. Wydarzenie skierowane jest do graczy PC, ale także użytkowników konsol PlayStation i Xboxów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Darmowy weekend z trybem sieciowym Call of Duty Modern Warfare 3 obejmować będzie dostęp do odświeżonych map oraz nowej lokacji, która dodana została wraz z pierwszym sezonem – Meat. Ponadto gracze będą mogli przetestować między innymi tryby Team Deathmatch, Hardpoint, Domination, Kill Confirmed, Zombies oraz Ground War.

Zobacz też: Gry podobne do Cyberpunk 2077

Na zakończenie warto przypomnieć, że Call of Duty Modern Warfare 3 dostępne jest na PC, Playstation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Gra zadebiutowała 10 listopada 2023 roku.

Źródło: Call of Duty, Twitter

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.