Call of Duty Modern Warfare 3 Zombie na zwiastunie. Activision zachęca do poskramiania hord nieumarłych

Call of Duty Modern Warfare 3

Mimo rozczarowania i niechęci niektórych graczy do Call of Duty Modern Warfare 3 Activision coraz bardziej zaczyna rozkręcać promocje swojego najnowszego FPS-a. Jakiś czas temu pojawiły się kolejne informacje, potwierdzające odświeżenie wielu klasycznych map. Poza tym do gry wróci jeden z ciekawszych trybów zabawy, a nawet doczekał się on specjalnego trailera.

Call of Duty Modern Warfare 3 Zombie może być jednym z ciekawszych tybów w nadchodzącej grze Activision

Call of Duty Modern Warfare 3 Zombie — trailer

Nie jest wielką tajemnicą fakt, że tryb Zombie w serii Call of Duty to konkretna karta przetargowa, która stanowi dla wielu najlepszą zachętę do zakupu gry. Nie dziwi więc, że Activision zdecydowało się na implementację tego trybu w nadchodzącym Call of Duty Modern Warfare 3.

Filmowy zwiastun przygotowany przez przedsiębiorstwo stanowi swego rodzaju wprowadzenie fabularne do tego, jak w ogóle nieumarli znaleźli się w historii Call of Duty Modern Warfare 3. Okazuje się, że ich obecność to efekt czegoś w rodzaju broni chemicznej, która przywraca zmarłych do życia.

W całym tym zamieszaniu rysuje się właśnie nasza rola, bo w towarzystwie znanych postaci będziemy musieli posprzątać ten bałagan i rozwiązać ten problem.

Tryb zombie w Call of Duty Modern Warfare 3 ma dać cechować się „nowym otwartym światem”, a zarazem ma zaoferować największą mapą w historii tego trybu.

Przeczytaj też: Telefon do 500 zł

Nie da się ukryć, że brzmi to bardzo kusząco, jednak na razie mowa tylko o typowo marketingowych przechwałkach, które ciężko „przetestować w boju”. Zdaje się jednak, że Activision w tym właśnie trybie pokłada spore nadzieje na sukces Call of Duty Modern Warfare 3.

Wszystko jednak okaże się po premierze, która zaplanowana została na 11 listopada 2023 roku. Tytuł ten dostępny będzie na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Posiadacze konsol Sony mogą rezerwować wolne dni w okresie od 6 do 10 października, bo na ten termin ustalone zostały ekskluzywne testy nadchodzącego FPS-a od Activision.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.