Seria Call of Duty z planami do 2027 roku. Nowe doniesienia ujawniają studia odpowiedzialne za dane gry

Call of Duty black ops 2 i Call of duty modern warfare 2 2009

Mimo dość mieszanego odbioru najnowszego Call of Duty Modern Warfare 3 radzi sobie nadwyraz stabilnie. Zapotrzebowanie na kolejne odsłony popularnej serii FPS-ów jest ogromne, a to oznacza tylko jedno — więcej nowych odsłon. Nowe informacje, do których dotarł portal Insider Gaming ujawniają nieco ciekawych wieści nie tylko na temat Call of Duty Black Ops Gulf War, ale także planów Activision Blizzard na kolejne kilka lat.

Nowe wieści na temat przyszłości marki Call of Duty

Call of Duty Black Ops 2
Call of Duty Black Ops 2

W kwestii wspomnianego Call of Duty Black Ops Gulf War niewiele się zmieniło. Doniesienia Toma Hendersona nadal utrzymują, że za grę odpowiada studio Treyarch, które do prac skorzysta z dobrodziejstw silnika Infinity Ward tworzonego w Krakowie. Fabuła — jak sam podtytuł wskazuje — będzie opierać się na wojnie w Zatoce Perskiej, także tutaj nie powinniśmy spodziewać się większych niespodzianek.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Znacznie bardziej interesująco wygląda kwestia gier wydawanych w latach 2025-2027. Tutaj wyróżnić można „wpół futurystyczną” kontynuację Black Ops 2, która ma trafić do sprzedaży w 2025 roku. Dalej w 2026 roku ma pojawić się kolejna część podserii Modern Warfare od Infinity Ward; 2027 rok zaś będzie stać pod znakiem gry z serii Call of Duty od Sledgehammer Games.

Wszystkie te informacje Henderson zyskał dzięki zmianom, jakie zachodzą właśnie w ostatnim studiu. Ma ono w tym roku zmienić swoją siedzibę, a to oznacza, że deweloperzy przez cały ten czas pracować zdalnie. Czy przełoży się to na lepszą lub gorszą jakość gry? Tego dowiemy się już niebawem.

Źródło: Insider Gaming

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.