Call of Duty Vanguard za darmo przez tydzień

Call of Duty: Vanguard

To już kolejny raz, jak można ograć Call of Duty Vanguard za darmo. Tym razem Activision zdecydowało się pozwolić graczom na bezpłatny dostęp do trybu wieloosobowego na aż tydzień. Co więcej, wydawca nie ograniczył oferty do żadnej z platform — mogą z niej skorzystać zarówno pecetowcy, jak i konsolowcy.

Darmowy tydzień z Call of Duty Vanguard

Max 2XP + Free Access = ??

Dive into over 20+ maps and 10 modes today in #Vanguard Free Access. pic.twitter.com/uLijhjnTDJ

— Call of Duty ?? (@CallofDuty) May 18, 2022

Max 2XP + Free Access = ??

Dive into over 20+ maps and 10 modes today in #Vanguard Free Access. pic.twitter.com/uLijhjnTDJ

— Call of Duty ?? (@CallofDuty) May 18, 2022

Wystartował darmowy tydzień z Call of Duty Vanguard na wszystkich platformach. Od dzisiaj do 24 maja wszyscy chętni mogą sprawdzić ponad 20 map i 10 trybów w trybie wieloosobowym tej ciekawej, choć niezbyt udanej pod względem sprzedażowym produkcji. Warto wspomnieć, że podczas darmowego weekendu ilość zbieranego doświadczenia, pozwalającego odblokować m.in. nowe poziomy i bronie, została podwojona.

  1. Pobierz Call of Duty Vanguard na PC (Battle.net)
  2. Pobierz Call of Duty Vanguard na Xbox One (Xbox Store)
  3. Pobierz Call of Duty Vanguard na Xbox Series X|S (Xbox Store)
  4. Pobierz Call of Duty Vanguard na PlayStation 4 (PS Store)
  5. Pobierz Call of Duty Vanguard na PlayStation 5 (PS Store)

Przeczytaj też: Warzone 2 ma przypominać tryb Blackout z Black Ops 4 (plotka)

Wygląda na to, że w oczekiwaniu na premierę Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone 2 Activision stara się wycisnąć z Vanguarda, ile tylko się da. Oczywiście przez cały czas trwania darmowego tygodnia grę można kupić na własność w dość dużej promocji. Zamierzacie dać tej strzelance szansę? Napiszcie w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.