Capcom pyta graczy o cenę DLC do Dragon’s Dogma 2! Japończycy badają rynek i nastroje klientów

Dragon's Dogma 2

Premiera Dragon’s Dogma 2 stała pod znakiem sporych kontrowersji związanych w głównej mierze z mikropłatnościami, które rozsierdziły sporą grupę graczy. Najwidoczniej japońskie przedsiębiorstwo ma wobec gry całkiem ciekawe plany związane z dalszym rozwojem swojej produkcji. Z tego też powodu Capcom postanowił zapytać graczy o jedną, ale bardzo istotną kwestię.

Capcom pyta graczy o akceptowalną cenę potencjalnego DLC do Dragon’s Dogma 2

Dragon's Dogma 2 cyklop
Dragon’s Dogma 2

Capcom postanowił wystosować do graczy ankietę, w której pojawiło się pytanie dotyczące osobistego odbioru Dragon’s Dogma 2. Pytania dotyczą nie tylko ogólnego postrzegania gry, ale także powodów, dla których nie zdecydowaliśmy jeszcze na jej zakup (jeśli oczywiście wybraliśmy taką opcję). Tym, co zwraca największą uwagę graczy, jest jednak coś innego.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Capcom w ramach ankiety postanowił zapytać graczy o to, jak zapatrywaliby się na opcję wydania DLC. Poza wskazaniem aspektów, które byłby dla takiego rozszerzenia istotne, gracze mogą zasugerować przedsiębiorstwu akceptowalną przez nich cenę. Podane widełki obejmują kwoty od 10 do 50 dolarów.

Dragon's Dogma 2
Dragon’s Dogma 2

Nie jest to pierwszy raz, kiedy firma pyta swoich odbiorców o zdanie, jednak w obliczu ostatniego skandalu zdaje się to być niezwykle znamienne.

Ankieta dostępna jest do wypełnienia pod tym adresem i każdy zainteresowany może wziąć w niej udział. Opcja ta pozostanie aktywna do 21 kwietnia, a w ramach upominku za jej uzupełnienie gracze mogą odebrać specjalną tapetę właśnie z Dragon’s Dogma 2. Ciekawa inicjatywa, pytanie tylko, czy faktycznie coś zmieni.

Źródło: Capcom

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.