Niespodzianka od Microsoftu! Kolejna gra na Xboxa do odebrania za darmo w Xbox Store

Xbox Store

Microsoft po raz kolejny postanowił sprawić graczom niespodziankę i udostępnił im zupełnie za darmo grę, która normalnie kosztuje kilkadziesiąt złotych. Nie jest to może największy hit wszech czasów, ale darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby. W każdym razie – wielu posiadaczy Xboxów z pewnością się ucieszy.

Cazzarion: Demon Hunting za darmo w Xbox Store

Zwiastun Cazzarion: Demon Hunting

W niemieckim Xbox Store udostępniono za darmo Cazzarion: Demon Hunting, którego regularna cena w kraju nad Wisłą to 22,99 zł. Mimo że okazja jest skierowana do naszych zachodnich sąsiadów, to w istocie bez problemu można z niej skorzystać również w Polsce.

Aby odebrać Cazzarion: Demon Hunting na Xboxa za darmo, wystarczy udać się na podstronę gry w niemieckim Xbox Store, zalogować się na swoim koncie i wcisnąć duży zielony przycisk z napisem „ABRUFEN”. Potem trzeba już tylko potwierdzić całą operację i gotowe – gra zostanie dopisana do naszego konta na zawsze.

Przeczytaj też: Ranking procesorów

Kup Xbox Series X

Nie wiadomo, jak długo Cazzarion: Demon Hunting pozostaje dostępne za darmo, dlatego warto odebrać tę produkcję za pamięci. Zadziała ona na Xboxie One oraz Xboxach Series X|S. Zamierzacie dać szansę temu tytułowi? Napiszcie w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.