CD Projekt RED oficjalnie przekazuje FromSoftware koronę za najlepiej oceniane DLC w dziejach

Grafika od CD Projekt RED dla FromSoftware

Wiedźmin 3: Krew i Wino przez 8 lat był niekwestionowanym królem jeżeli chodzi o najlepiej oceniane DLC wszech czasów. Nadszedł jednak moment, w którym dzieło Polaków zostało przebite pod względem ocen przez Shadow of the Erdtree, czyli debiutujący właśnie dodatek do Elden Ringa. Z tej okazji CD Projekt RED zaprojektowało specjalną grafikę i pogratulowało Japończykom.

CD Projekt RED gratuluje sukcesu FromSoftware

W serwisie X, na oficjalnym koncie gry Wiedźmin, pojawił się wpis, w którym twórcy przygód Geralta gratulują ogromnego sukcesu FromSoftware. Shadow of the Erdtree stało się bowiem najlepiej ocenianym dodatkiem do gry wszech czasów, przebijając dotychczasowego lidera, jakim był Wiedźmin 3: Krew i Wino.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Przez ostatnie 8 lat Wiedźmin 3: Krew i Wino miał zaszczyt być najlepiej ocenianym dodatkiem do gry RPG – ale
Elden Ring teraz będzie mógł nosić tę koronę. Gratulacje dla całego zespołu FromSoftware za ich znakomitą pracę!

Wpis na oficjalnym koncie gry Wiedźmin w serwisie X

Oprócz gratulacji Redzi zaprojektowali także specjalną grafikę, aby uczcić wydarzenie. Cała akcja oczywiście momentalnie zyskała bardzo pozytywny wydźwięk, a w komentarzu nie brakuje głosów chwalących postawę polskiego studia. Wielu graczy wspomina także o tym, że oba dodatki są dla nich wyznacznikiem najwyższej jakości.

Źródło: X (Twitter)

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.