Cenega oficjalnym dystrybutorem gier EA w Polsce! Wielka zmiana na rodzimym rynku

Electronic Arts Cenega

Z powodu ogłoszenia ostatnich wyników finansowych Electronic Arts dostarczyło nam szereg ciekawych informacji, które dotyczyły m.in. Battlefield 7 czy planów firmy wobec przyszłych premier. Nie są to jednak jedyne wieści, jakie do nas dotarły, bo dziś otrzymaliśmy też taką, która dotyczyć będzie rodzimego rynku. Okazuje się bowiem, że dystrybucją gier EA w Polsce zajmie się Cenega.

Cenega oficjalnie zajmować się będzie dystrybucją gier od Electronic Arts

EA Sports FC 24
EA Sports FC 24

Zgodnie z najnowszym komunikatem prasowym firma Cenega na mocy umowy z Bandai Namco będzie oficjalnie zajmować się dystrybucją gier Electronic Arts w Polsce, ale także w Czechach, Węgrzech oraz na Słowacji. Oznacza to, że wszystkie kolejne produkcje, takie jak EA Sports FC 25, Battlefield 7 oraz wiele, wiele innych będzie właśnie przechodziło przez ręce tej konkretnej firmy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

CENEGA S.A. z przyjemnością informuje, że na mocy umowy z firmą Bandai Namco Entertainment, została oficjalnym dystrybutorem gier Electronic Arts w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech. Tym samym Cenega będzie odpowiedzialna za dystrybucję wszystkich nowości firmy (takich jak EA SPORTS™ F1® 24, EA FC 25 i inne) oraz uprzednio wydanych gier.

Cenega

Firma potwierdziła też, że w najbliższym czasie zaktualizowane zostaną wszelkie informacje dotyczące wydań oraz dat premier poszczególnych gier. Te dostępne będą na oficjalnej stronie dystrybutora, która dostępna jest pod tym adresem.

Warto zaznaczyć, że Cenega jeszcze w zeszłym roku stała się dystrybutorem gier Ubisoftu na terenie naszego kraju, znacząco poszerzając swój plan wydawniczy. Trudno więc znaleźć lepszego kandydata, który miałby zająć się dystrybucją gier od EA na naszym rynku, zwłaszcza że pozycje takie jak EA Sport FC (dawniej FIFA) cieszą się nad Wisłą ogromnym zainteresowaniem.

Źródło: Komunikat prasowy - Cenega

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.