Chernobylite otrzymało nową zawartość. Nowe misje fabularne, mini-gra z VR i więcej

Chernobylite

Chernobylite zostało dość ciepło przyjęte przez graczy, jak i samych recenzentów. To idealna produkcja w oczekiwaniu na STALKER-a 2, ponieważ polskie studio The Farm 51 zabrało nas w podróż do Strefy Wykluczenia. Sterując Igorem, rozwiązujemy tajemnicę związaną z Tatianą, którą ów protagonista postanowił odszukać. Teraz deweloperzy zapewnili kolejną dodatkową zawartość dla posiadaczy gry.

2. sezon Chernobylite oferuje m.in. 6 misji fabularnych

Chernobylite – 2. sezon

Drugi sezon Chernobylite – zatytułowany Red Trees – wprowadza sześć fabularnych misji, w których ponownie główną rolę odegra kochanka Igora. Dodatkowo deweloperzy zapewnili mini-grę VR dostępną w bazie Igora. Korzystając z niej, możemy wejść na specjalne, wirtualne areny, na których stawimy czoła ludziom i potworom. Rozgrywka ma przypominać roguelike’a, a więc znajdziemy tutaj masę wyzwań. Nie licząc wyżej wymienionej zawartości zainteresowani mogą także nabyć pakiet Red Trees Pack, który wprowadza obiekty dekoracyjne kojarzące się z tytułowym motywem – Czerwonym Lasem z Czarnobyla.

Sprawdź też: Jak odblokować rynek Steam?

Sezon drugi Chernobylite jest dostępny już na platformie PC (Steam, GOG czy Epic Games Store), lecz The Farm 51 w przyszłości powinno udostępnić dodatki także na konsolach PlayStation oraz Xbox.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z