Chess Ultra i Starter Pack: Ishizuchi do World of Warships za darmo w Epic Games Store

Chees Ultra

Epic Games Store kontynuuje akcję rozdawnictwa gier. Od dziś w jej ramach odbierzemy za darmo Chess Ultra oraz DLC Starter Pack: Ishizuchi do World of Warships. Obydwa tytuły możemy przypisać do naszych bibliotek bez żadnych kosztów przez cały tydzień.

Chess Ultra i World of Warships — Starter Pack: Ishizuchi za darmo

Zwiastun Chess Ultra

W tym tygodniu darmowymi grami w Epic Games Store są Chess Ultra oraz World of Warships — Starter Pack: Ishizuchi. Pierwsza z tych produkcji jest opisywana na stronie sklepu jako „przełom w dziedzinie gier szachowych”. Wśród jej zalet wymienia się bowiem niezwykle dopracowaną sztuczną inteligencję, grafikę w 4K oraz obsługę trybu VR.

Starter Pack: Ishizuchi jest z kolei dodatkiem do wojennej gry sieciowej World of Warships. Pakiet zawiera Ishizuchi (japoński pancernik 4 poziomu), miejsce w porcie, 11 kamuflaży „Epic”, ekonomiczne bonusy oraz 5 kontenerów z nagrodami.

Zobacz też: Smartfon do 1000 zł – najlepsze modele

Obydwie powyższe pozycje pozostaną darmowe do 30 marca. Tego samego dnia Epic Games Store opublikuje kolejną „darmówkę”, którą będzie Tunche.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.